Forum Vip Gençlerin Yeni Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Vip Gençlerin Yeni Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi

2 posters
YazarMesaj
NİLAY

NİLAY

Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi Empty
MesajKonu: Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi   Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 7:28 pm

Neden İndex Rolling Eyes
Çünkü index içindeyken ctrl + f yaparak kolayca aradığnızı bulabiliyorsunuz. Hatta normal arama sistemlerinden bile daha doğru sonuçlar alıyorsunuz.
Aradığınız konuları, hatta yıllar önceden hatırladığınız bir topic' i bile bulmak bu index' ler sayesinde sadece bir kaç tık uzağınızda. Aşağıdaki bölümlerden hangisinde konu aramak istiyorsanız o index' e tıklayın ve sayfa tamamen yüklenince klavyenizden Ctrl + F yaparak aradığınız kelimeyi yazın. Browser'ınız aradığınız kelimeyi index içinde hemen bulacak ve renkli hale getirerek sizi uyaracak. "Sonrakini bul" dersenizde o kelimenin geçtiği diğer konuları sırayla bulabileceksiniz.
Wink
http://www.forumvip.eniyiforum.org
dilara02

dilara02

Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi Empty
MesajKonu: Geri: Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi   Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 2:40 pm

ELİNE SAĞLIK CANIM...

Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölüm Kuralları
» Karakter ALım - Satım BöLümü KuraLLarı
» DONANIM DESTEK GRUBU ÇALIŞMA ALANLARI VE SORUMLULUKLARI