Forum Vip Gençlerin Yeni Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Vip Gençlerin Yeni Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölüm Kuralları

YazarMesaj
NİLAY

NİLAY

Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölüm Kuralları Empty
MesajKonu: Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölüm Kuralları   Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölüm Kuralları Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 12:14 pm

Kesinlikle engellenenleri göster, silenleri göster gibi program ve site linki eklemek yasaktır...

msn şifresi isteyen her türlü program yada linkin eklenmesi kesinlikle yasaktır...

Var olan benzer link ve programlar bölüm yöneticileri tarafından silinir.

Ekleyen kişiler uyarılır. Tekrarında forumdan uzaklaştırılır...

1- Forumun genel kuralları aynen Program Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım bölümünde de geçerlidir.

2- Konuyu yazarken açık ve anlaşılır bir dil kullanmaya gayret ediniz. Size yardım etmek için konuya bakan ama ne yazdığınızı anlamadığı için yanıtlayamayan arkadaşlarımız olacaktır. Çok kısa ve anlaşılması yeterli olmayan konular silinecektir

3- Mevcut olan konun, aynısından açtığınız tespit edilirse konunuz silinecektir.

4- Bu bölümde İllegal Paylaşım Yapmak Yasaktır.

5- Konu açarken başlığının içeriği ile uyumlu olmasına dikkat ediniz. Bu kuralara uymayan konular silinecektir.

6-Başka bölümlerin konuları ile alakalı sorular sormayınız,
sorularınızı uygun bölümde sormalısınız.

7-Bu bölümde ard arda bir günde 3 konudan fazla konu açanların konuları silinecektir.

Forum bilgi alışveriş ortamı olduğu için sizler de elinizden geldiği kadar yardım

talebinde bulunan arkadaşlarımıza cevap vermeye özen gösteriniz. Bu bir kural

değil kişisel ricadır.

Bu kurallara aykırı şekilde açılan konular kilitlenebilir, taşınabilir, silinebilir.

lütfen düzenli bir bölüm için kurallara uyalım, uymayanları uyaralım!

Saygılarla...
Nilay...
Wink
http://www.forumvip.eniyiforum.org

Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölüm Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Donanım Teknik Yardım Bölümü İndexi
» MSN Messenger 9 yolda
» Messenger'larını Açamayan Kullanıcılar !
» İşte Messenger 9'n Yeni Özellikleri
» FORUM KURALLARI !!!