Forum Vip Gençlerin Yeni Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Vip Gençlerin Yeni Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MeLekLer Korusun seni..

2 posters
YazarMesaj
dilara02

dilara02

MeLekLer Korusun seni.. Empty
MesajKonu: MeLekLer Korusun seni..   MeLekLer Korusun seni.. Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 6:12 pm

Çekip gitmenin ardındaherşeye rağmen sırf sana inat kahkaha atıp gülmeliydim ve hayata tutunmalıydım ardından.Oysa ben ne yaptım kimse görmesin diye başımı yorgana çekip saatlerce hıçkıra hıçkıra ağladımbeni terk edip giden adamın ardından.Ben neler yaşadım sen gittikten sonraiçimde kıyametler koptu.Ben kimseye anlatamadım.Sayfalarca sana dair boş tertemiz sayfalara adını yazdımsildimkaraladım....yetmedi o tertemiz kağıtları buruşturup yırtıp attım.Çünkü sen değmiyordunyüreğimin o masum sevgimi hak etmiyordun.Keşke yırtıp attığım o kağıtlar gibi beynimdenyüreğimden çekip gitsen.Yapamıyorum unutamıyorum.İnsan sevdiğini el ayak çekilince yanlız kalınca daha çok özlüyormuş.Ben senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim.İki kalp aynı anda taşınmıyormuş ben bunu öğrendim.Ama birgün dönersen seni affetmem demiştim ya yıllar sonra döndün bak.Gözlerimin içine baka baka sen çok değişmişsin dedin.Ne bekliyordun boynuna atılıp seni sarmalayan bir sevgilimi.Hayır hayır hiç birşeyi bıraktığın gibi bulamazsın.Nasıl ki bir fidanı bahçene diktiğin günkü gibi değil de yıllar sonra ağaç olarak buluyorsan beni de bıraktığın gibi bulamazsın.Peki söylermisin sana muhtaç olduğum zamanlarda nerdeydin?Yine kafamı allak bullak edip edip çekip gideceksin.Hayır hayır bir daha canımın yanmasına izin vermeyeceğim.Aslında sana kan kusmalıyım.Ya da bir kahkaha atıp bemi bu hale getiren sensin eserinle gurur duy.İftihar et hadi durma el çarp benim mimarım sendin.Benim yaşadıklarımı yaşaman ve çektiğim o uyusuz geceleri anlaman için bu kez ben seni terk ediyorum.Unutma ben seni her seviyorum cümlemin ardından ama getirmedim cümlemi amalara bağlamadım.Senin her cümlenin ardında bir aması vardı.Artık yaşandı ve bitti diyorum.Giderken yinede içimde sana karşı kin beslemiyorum.Buraya kadarmış çünkü ikinci bir darbeyi daha kalbim taşıyamaz artık.Giderken son bir söz sevgilim MELEKLER KORUSUN SENİ......
CrIsTaL `` <3

CrIsTaL `` <3

MeLekLer Korusun seni.. Empty
MesajKonu: Geri: MeLekLer Korusun seni..   MeLekLer Korusun seni.. Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 11:46 am

Eline Sağlık....

MeLekLer Korusun seni..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öyle Seviyorum Ki Seni...