Forum Vip Gençlerin Yeni Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Vip Gençlerin Yeni Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öyle Seviyorum Ki Seni...

2 posters
YazarMesaj
dilara02

dilara02

Öyle Seviyorum Ki Seni... Empty
MesajKonu: Öyle Seviyorum Ki Seni...   Öyle Seviyorum Ki Seni... Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 6:49 pm

Öyle seviyorum ki seni;
Öyle büyüksün ki içimde!Küçücük kalbim seninle büyüdü sanki...Geçmediğin damarım ulaşmadığın hücrem kalmadı...Seninle doluyum ben ve öyle mutluyumki!Bu bedende seni taşımak gurur veriyor bana...Benimlesin!Her bakışımda aynaya;gözlerimde seni görüyorum...Aldığım her nefeste,baktığım her yerde,yaptığım her iştesin...Şimdi geleceğim,tek düşündüğüm ve gördüğüm kişi sensin!Her lafımın başında,ortasında ve sonundasın...Ben her gece,her sabah,her an seninleyim...Yağmurdan sonraki toprak kokusunu içine çekmek gibi seviyorum seni!Denize bakarken insanın içini rahatlaması gibi seni sevmek...İnsana huzur veren...Bir çocuğun oyuncağına bağlılığı,onu sevmesi, paylaşamaması gibi seni sevmek!Bir bebeğin annesine muhtaç olması gibi muhtacım sana...Su gibi ekmek gibi...
Sen yoksan bende olmam,ÖLÜRÜM..!

Sensiz olmaz çünkü, sensizlik ölüm gibi bir şey. Beni bu hayatta varlığın tutuyor. Nefes almamı, her güne umutla uyanmamı ve her gece huzurla uykuya dalmamı sadece senin varlığın sağlıyor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar günah bana..

"ALINTIDIR!"
CrIsTaL `` <3

CrIsTaL `` <3

Öyle Seviyorum Ki Seni... Empty
MesajKonu: Geri: Öyle Seviyorum Ki Seni...   Öyle Seviyorum Ki Seni... Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 10:52 am

Tesekur Ederim Cok guzelmıs Eline Sağlık.....

Öyle Seviyorum Ki Seni...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MeLekLer Korusun seni..